ąąęąęąęąąę
static

Stroje i przebrania na wieczór Panieński

stroja na panieński wieczórW naszej wypożyczalni odnotowujemy coraz większe zainteresowanie przebraniami na wieczór Panieński. Tą tendencję widać także w licznych, publikowanych w internecie i prasie artykułach (zobacz poniżej).

Jednym z celów naszej wypożyczalni jest zaspokajanie potrzeb naszych klientów, dlatego też w naszej ofercie znajdziecie Państwo mnóstwo wspaniałych strojów na wieczór Panieński - od tematycznych (lata 20, 70-80), po "niegrzeczne" stroje dla odważnych Pań. (niektóre z nich prezentujemy w mini galerii poniżej)

 


PRZEBIERANA IMPREZA na wieczór Panieński:

"...Najlepiej taką imprezę zorganizować w domu u którejś z uczestniczek panieńskiego (jeśli ma to być impreza niespodzianka- wtedy można przygotować „strój” dla przyszłej Panny Młodej). Można także w przebraniu ruszyć w miasto. Przykładowe pomysły na ten wieczór:
- Bad Taste Party- czyli impreza pod znakiem kiczu, gdzie każda z kobiet musi ubrać się w złym guście;
- pidżamowe party;
- zabawy dekadowe, np. czasy PRL’u, szalone hipisowskie lata, artystyczna Bohema lat 20., czasy Ludwika XVI, itd.;
- impreza z motywem przewodnim z filmu (np. Dirty Dancing, Gorączka sobotniej nocy, Piraci z Karaibów, itd.);
- orientalny wieczór z sushi, sake i profesjonalnym kucharzem, który przyrządzi potrawy i nauczy posługiwania się pałeczkami. Stroje można wynająć lub spróbować skomponować samemu..."

(artykuł z: http://www.wesele.amr.pl/artykuly.php?artykul=132)

  "..A może zrobić wieczór tematyczny i przebierany? Wszystkie dziewczyny, albo tylko przyszła panna młoda przebierają się. Za co?
* króliczki playboya / * zakonnice (łatwo w sumie zrobić ten strój, albo możecie pożyczyć od prawdziwych zakonnic) / * pokojówki w króciutkich spódniczkach i fartuszkach / * diablice / * aniołki/ * piratki/ * więźniarki / * policjantki / * pielęgniarki / * czarownice/ * lolitki – prosty strój do zrobienia, warkoczyki, podkolanówki, krótkie plisowane spódniczki, lizaki / * lady in red – przyszła panna młoda, a pozostałe mogą być na czarno / * legalne blondynki, czyli wszystkie na różowo i landrynkowo"

(artykuł z: http://fajnewesele.pl/index.php/fw_cms/index/smid/20/wieczor_panienski.html#id35)

 

PRZEJDŻ DO PEŁNEJ OFERTY STROJÓW NA WIECZÓR PANIEŃSKI

Galeria