ąąęąęąęąąę
static

Stroje i przebrania na Jasełka

stroje na jasełkaJASEŁKA

to najprościej mówiąc, widowiska o Bożym Narodzeniu, opowiadające historię Jezusa w Betlejem i spisku Heroda. Początkowo figury wszystkich postaci były nieruchome. Dopiero Franciszkanie tchneli życie w Jasełka, wprowadzając marionetki. Obecnie wiele Jasełek przybiera postać spektakli, w któych udział biorą aktorzy (profesjonalni i amatorzy, dorośli i dzieci).

Od wielu lat w polskich przedszkolach i szkołach wystawia się Jasełka, a głównymi odtwórcami ról są dzieci. W naszej wypożyczalni znajdziecie Państwo mnóstwo wspaniałych strojów na Jasełka zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Posiadamy całe komplety strójów na Jasełka (wraz ze zwierzątkami), które pozwolą Państwu przygotować niepowtarzalne Jasełka w Państwa szkole czy przedszkolu.

Zapraszamy serdecznie wszystkich opiekunów i organizatorów Jasełek do naszych wypożyczalni - zaoszczędzicie Państwwo czas i pieniądze wypożyczając komplety strojów na Jasełka. W ofercie znajdziecie także Państwo pojedyncze stroje: Józefa, Maryii oraz wszystkich innych postaci (wraz ze zwierzątkami) występujących w Jasełkach.

 

PRZEJDŹ DO PEŁNEJ OFERTY STROJÓW NA JASEŁKA

Galeria