ąąęąęąęąąę
static

Pozostałe realizacje

 

 maski

 

stroje dla przedszkoli na przedstawienia


Przedszkola coraz częściej zgłaszają się do naszej wypożyczalni z zapytaniami o możliwości uszycia kompletów identycznych strojów lub różnych postaci na przedstawienia wystawiane przez dzieci. Od wielu lat nasza wypożyczalnia pomaga najmłodszym przeobrazić się w odgrywane postaci - Zapraszamy wszystkie przedszkola do współpracy.

Ostatnio uszyliśmy 3 rodzaje kompletnych przebrań dla 30 przedszkolaków na przedstawienie. Każda z grup była przebrana w identyczne stroje - smerfów / krasnoludków / ufoludków - w sumie uszyliśmy ponad 90 przebrań

 

stroje na eventy


Wielokrotnie szyliśmy stroje na potrzeby konkretnych imprez tematycznych: były to Gwiezdne Wojny, lata 70, kowboje i indianie, gwiazdy filmowe, lata 20, gangsterzy, PRL i wiele innych.

 

akcesoria i elementy strojów


Zajmujemy się nie tylko szyciem całych strojów, ale także wykonujemy różnego rodzaju akcesoria czy elementy strojów.

W ostatnim czasie uszyliśmy ponad 500 czapek na event organizowany przez jedną z warszawskich agencji w centrum handlowym. Czapki - Tiary rozdawane były uczestnikom gier i zabaw.

 

Uwaga: powyżej wypisane zostały tylko przykłady naszych realizacji, aby mogli Państwo zobaczyć, że jesteśmy w stanie uszyć Państwu praktycznie każdy strój w dowolnej ilości.